Kawasaki Z 750S
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Kawasaki Z 750S 2006
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 110 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | płyn |
| Pojemność skokowa | 748 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1425 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 815 mm |
| Masa sucha | 198 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 18 l |
| Prędkość maksymalna | 240 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Kawasaki Z 750S
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Kawasaki Z 750S Historia
Kawasaki Z 750S 2005

110 KM
748 cm³
198 kg
13 383,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Kawasaki Z 750S
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Kawasaki Z 750S?
- Aktualna średnia cena za Kawasaki Z 750S, rocznik 2005, kształtuje się na poziomie 11 550 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 56 892 km.
- Który motocykl jest lepszy? Kawasaki Z 750S czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Kawasaki Z 750S?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Sport touring motorcycle dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Kawasaki Z 750S.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Kawasaki Z 750S? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2006, stabilność ceny Kawasaki Z 750S była porównywalna z innymi motocyklami kategorii Sport touring motorcycle. Trend cenowy wynosił -15% w pierwszym roku, -3% w drugim roku i -15% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Kawasaki Z 750S?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Kawasaki Z 750S.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.






















